Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

G & G Construction GmbH

G & G Construction GmbH fund Fulda:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Agron Gjocaj
Neuenberger Strasse 22a
36041 Fulda
Gjermani

Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish
Minigraver Bobcat E17 NIEUW 455 € QIRA Bobcat E17 minigraver NIEUW €455 LEASE

Field of application: Construction Cdbvdsn8mo Empty weight: 1.710 kg Technical condition: very good Visual appearance: very good... ...


TB 210 Takeuchi Takeuchi TB210

For sale Takeuchi TB 210 with tilt bucket and backhoe Lehnhof quick coupler. Yr. 2017 with 800 hrs. Cdbg2tg8uu... ...

Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej