Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BON EOOD fund Pavlikeni:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Iliya Georgiev
Bon 1
5200 Pavlikeni
Bullgaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Enë paletash me fund të fortë
Enë paletash me fund të fortë Nanjing Huangyu Logistics Equipment Co.,

Dimension: 1200x800x900mm Material Weight: 49kg /pcs Wire Diameter 6.0mm , Mesh Pitch 50*100 mm Solid Bottom: 0.8mm thick steel plate Buy ...

Dërgo kërkesë te BON EOOD:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Enë paletash me fund të fortë Nanjing Huangyu Logistics Equipment Co.,

Dimension: 1200x800x900mm Material Weight: 49kg /pcs Wire Diameter 6.0mm , Mesh Pitch 50*100 mm Solid Bottom: 0.8mm thick steel plate Buyzddcq20 Load Capacity & Stacked: Load 60......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej