Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ENGRAM Service Sp. z o.o. nga Jasionka:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Maciej Kłosowicz
Jasionka 954e
36-002 Jasionka
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mulli dhe prerës mjetesh CNC me 5 boshte
Mulli dhe prerës mjetesh CNC me 5 boshte Walter Helitronic Basic

Walter Helitronic Basic universal tool grinder Year: 2007 Movement: (X axis) 460 mm, (Y axis) 320 mm, (Z axis) 660 mm, rotary table rotatio ...

Dërgoni kërkesën për ENGRAM Service Sp. z o.o.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mulli dhe prerës mjetesh CNC me 5 boshte Walter Helitronic Basic

Walter Helitronic Basic universal tool grinder Year: 2007 Movement: (X axis) 460 mm, (Y axis) 320 mm, (Z axis) 660 mm, rotary table rotation range (C axis) +/- 200 °, spindle with......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153