Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Václav Kroupa fund Třebíč:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Václav Kroupa
Krátká 773/15
674 01 Třebíč
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Matës i madhësisë për pemë dhe perime
Matës i madhësisë për pemë dhe perime PIGO PG062

I can offer a new PIGO calibrator, model PG-62. The calibrator PIGO has 3 conveoyr belts for 3 different sizes of calibrated fruits and smal ...

Dërgo kërkesë te Václav Kroupa:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Matës i madhësisë për pemë dhe perime PIGO PG062

I can offer a new PIGO calibrator, model PG-62. The calibrator PIGO has 3 conveoyr belts for 3 different sizes of calibrated fruits and small vegetables. Avalilable immediatelly af......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej