Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ERENOKS MAKINA nga konya:

Erenoks makina firması 2012 yılında Konya da kurulmuştur.

Herr Fevzi Belviranlı
10669 NO3
42025 konya
Turqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tub - Makineri e lakimit të profilit
Tub - Makineri e lakimit të profilit İBC IPK-87

Motor Power: 4kw Rollerballs: 245 mm Shafts: 80mm Hardened and ground shafts of special high strength material are used. Horizontal and vert ...

Tub - Makineri e lakimit të profilit
Tub - Makineri e lakimit të profilit IBC IPK47

Rolls shafts diameter: 50 mm Diameter of the bottom rolls: 155 mm Upper roll diameter: 155 mm Motor power: 1.5 + 0.75 kw LxWxH: 1000x680x143 ...

Dërgoni kërkesën për ERENOKS MAKINA:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tub - Makineri e lakimit të profilit İBC IPK-87

Motor Power: 4kw Rollerballs: 245 mm Shafts: 80mm Hardened and ground shafts of special high strength material are used. Horizontal and vertical working position Steel construction......


Tub - Makineri e lakimit të profilit IBC IPK47

Rolls shafts diameter: 50 mm Diameter of the bottom rolls: 155 mm Upper roll diameter: 155 mm Motor power: 1.5 + 0.75 kw LxWxH: 1000x680x1430 mm Pbts9 Weight: 410 kg * 2 balls Moto......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153