Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CABMILL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ fund konya:

CABMILL MAKİNA FİRMASI 2021 YILINDA KURULMUŞTUR VE ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK KABLO GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNALARI İMALATI YAPMAKTADIR.

Herr Ubeyd Fevzi Belviranlı
10669
42050 konya
Turqia


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Machineseeker.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Machineseeker u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për riciklimin e kabllove
Makinë për riciklimin e kabllove CABMILL CM 80

NEW DESIGN CM 80 CABLE RECYCLING MACHINE 1000 KG/H CAPACITY 55 KW MOTOR MANUAL AND SEQUENTIAL ELECTRIC SYSTEM Bf8lgmmk 120 X 120 SEPARATOR ...

Dërgo kërkesë te CABMILL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë për riciklimin e kabllove CABMILL CM 80

NEW DESIGN CM 80 CABLE RECYCLING MACHINE 1000 KG/H CAPACITY 55 KW MOTOR MANUAL AND SEQUENTIAL ELECTRIC SYSTEM Bf8lgmmk 120 X 120 SEPARATOR......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej