Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Dakstinu razotajs nga Līgatnes pagasts:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr MARTINS OZOLINS
Augšlīgatne
4108 Līgatnes pagasts
Letoni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mulli përzierës gome
Mulli përzierës gome Wuxi Doubble Elephant XK400

It can be used in rubber and plastics mixing, warming mixing, sheeting mixing, etc. Dimensions on floor 4400X1710X1850mm.Available 8 units. ...

kompresor
kompresor Atlas Copco GX7FF

GX7FF compressor. Only 500 working hours. Tested, in working condition. Serviced in Atlas Copco only. Complected with 500 l air container. L ...

Dërgoni kërkesën për Dakstinu razotajs:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mulli përzierës gome Wuxi Doubble Elephant XK400

It can be used in rubber and plastics mixing, warming mixing, sheeting mixing, etc. Dimensions on floor 4400X1710X1850mm.Available 8 units. Pcpor We have also other equipment fro......


kompresor Atlas Copco GX7FF

GX7FF compressor. Only 500 working hours. Tested, in working condition. Serviced in Atlas Copco only. Complected with 500 l air container. Located in Latvia, we can help handle tra......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153