Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IBB Logistik GmbH fund Offenbach am Main:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Radu Rebenciuc
Otto Scheugenpflug Str. 20
63073 Offenbach am Main
Gjermani
Hessen


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ekskavator gjurmësh
Ekskavator gjurmësh LiuGong CLG922E

Operating weight: approx. 22800kg Engine: -Cummins QSB 6.7, EPA Tier4 Final/EU Stage IV, Power: 160 hp. -automatic speed monitoring Tract ...

Mini ekskavator
Mini ekskavator LiuGong 9018F

(9018FEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier AF/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directiona ...

Mini ekskavator
Mini ekskavator LiuGong 9035E

CLG9035EEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier 4F/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directio ...

Dërgo kërkesë te IBB Logistik GmbH:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Ekskavator gjurmësh LiuGong CLG922E

Operating weight: approx. 22800kg Engine: -Cummins QSB 6.7, EPA Tier4 Final/EU Stage IV, Power: 160 hp. -automatic speed monitoring Traction drive: -2-gear system with automatic......


Mini ekskavator LiuGong 9018F

(9018FEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier AF/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directional control valve/Piston travel motor. two......


Mini ekskavator LiuGong 9035E

CLG9035EEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier 4F/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directional control valve/Piston travel motor, t......


Mini ekskavator LiuGong CLG909ECR

For sale is the brand new 9t rubber track excavator with the following equipment: ENGINE SYSTEM - Yanmar 4TNV98C, stage V - Automatic idle speed control - refueling pump POWERTRAIN......


Mini ekskavator LiuGong 9027F

For sale is the brand new 2.7t rubber track excavator with the following equipment: MOTOR SYSTEM - Dry air filter (internal and external elements) - Manual mechanical accelerator -......


Mini ekskavator LiuGong 9027F

For sale is the brand new 2.7t rubber track excavator with the following equipment: MOTOR SYSTEM Qiyjr - Dry air filter (internal and external elements) - Manual mechanical acceler......


Ngarkues me rrota LiuGong CLG835H

For sale is the brand new 10t wheel loader with the following equipment: ENGINES - 835H only - Perkins 1204F-E44TA, EU stage IV, air-to-air intercooler, 4 cylinders, 4 stroke. - 84......


Ngarkues me rrota LiuGong CLG856H

For sale is the brand new 20t wheel loader with the following equipment: MOTOR - Cummins B6.7 engine, EU stage V, engine output rated power net 168 kW (225 hp / 228 ps), air-to-air......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej