Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IBB Haus und Industriebau GmbH fund Offenbach am Main:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Constantin Dascalu
Otto Scheugenpflug Str. 20
63073 Offenbach am Main
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
EKSKAVATOR LiuGong CLG922E 22.5t
EKSKAVATOR LiuGong CLG922E 22.5t LiuGong CLG922E

Operating weight: approx. 22800kg Engine: -Cummins QSB 6.7, EPA Tier4 Final/EU Stage IV, Power: 160 hp. -automatic speed monitoring Tract ...

Miniekskavator
Miniekskavator LiuGong 9018F

(9018FEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier AF/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directiona ...

Miniekskavator
Miniekskavator LiuGong 9035E

CLG9035EEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier 4F/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directio ...

Dërgo kërkesë te IBB Haus und Industriebau GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
EKSKAVATOR LiuGong CLG922E 22.5t LiuGong CLG922E

Operating weight: approx. 22800kg Engine: -Cummins QSB 6.7, EPA Tier4 Final/EU Stage IV, Power: 160 hp. -automatic speed monitoring Traction drive: -2-gear system with automatic......


Miniekskavator LiuGong 9018F

(9018FEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier AF/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directional control valve/Piston travel motor. two......


Miniekskavator LiuGong 9035E

CLG9035EEXCAVATOR/Yanmar engine, EU Stage V/EPA Tier 4F/Variable displacement axial piston pump+Pilot gear pump/Hydraulic multi-way directional control valve/Piston travel motor, t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej