Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Delta Solaris Zrt. nga Diosjeno:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Gergely Kiss
Topart 35
2643 Diosjeno
Hungari


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Vendosur inverter me makinë Leroy Somer UMV
Vendosur inverter me makinë Leroy Somer UMV Leroy Somer UMV 4301

Used, tested, Leroy Somer Unidrive 4301 set. Modules: 30Kw / 1x 5.5Kw / 2x 4Kw / 4x 0.75 Kw / 4x I can send more detailed photos by email ...

UPS-i
UPS-i Siel Flexipower

Siel Flexipower ONLINE - UPS, with 60kVA - 48kW, 400 Volt 3 phase. Whitout batteries, but complete and could be testing. External strong cab ...

Dërgoni kërkesën për Delta Solaris Zrt.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Vendosur inverter me makinë Leroy Somer UMV Leroy Somer UMV 4301

Used, tested, Leroy Somer Unidrive 4301 set. Modules: 30Kw / 1x 5.5Kw / 2x 4Kw / 4x 0.75 Kw / 4x I can send more detailed photos by email. Bviqgtrbx9 Thanks for reading.......


UPS-i Siel Flexipower

Siel Flexipower ONLINE - UPS, with 60kVA - 48kW, 400 Volt 3 phase. Whitout batteries, but complete and could be testing. External strong cables and connections are available. Servi......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153