Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Bioenergie Markmüller fund Hofkirchen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Florian Markmüller
IT Zentrum 5
94544 Hofkirchen
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sistemi i ventilimit, ajrit të kondicionuar, tharjes
Sistemi i ventilimit, ajrit të kondicionuar, tharjes Heber

Offer a used ventilation system with stainless steel lining. The plant was in a laboratory in use. Also to be used as drying for wood or oth ...

Shkëmbyesi i nxehtësisë së ajrit të ajrit
Shkëmbyesi i nxehtësisë së ajrit të ajrit Heber

Offer 5 air air heat exchanger C3wwtdjs ...

Pajisja e tharjes/tharja e drurit
Pajisja e tharjes/tharja e drurit Heber

Offer new drying device from the company Heber. Bx0802nhby The plant is new and available from October ...

Dërgo kërkesë te Bioenergie Markmüller:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sistemi i ventilimit, ajrit të kondicionuar, tharjes Heber

Offer a used ventilation system with stainless steel lining. The plant was in a laboratory in use. Also to be used as drying for wood or other. Bx08uteq7d......


Shkëmbyesi i nxehtësisë së ajrit të ajrit Heber

Offer 5 air air heat exchanger C3wwtdjs......


Pajisja e tharjes/tharja e drurit Heber

Offer new drying device from the company Heber. Bx0802nhby The plant is new and available from October......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej