Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Grootec fund Balgoij:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Tim de Groot
Torenstaat 21a
6613 AA Balgoij
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
4 x kompresor me vidë 132kw
4 x kompresor me vidë 132kw gardner denver esm 132

gardner denver screw compressor capacity: 22.87 m3 per minute working pressure: 7.5 bar weight: 2800kg dimensions: L2300 x W1350 x H2000. t ...

Kompresor me vidë 132kw
Kompresor me vidë 132kw gardner denver esm 132

gardner denver 132kw manufacturing year 2013 Bvfvv0mfih operating hours 38,798 capacity 22.87 m3 per minute Weight 2800 kg working pressure ...

Mta Neptuni Net075 Ftohës
Mta Neptuni Net075 Ftohës Mta Neptune net075

Chiller in good condition Bzfrcd32mu ...

Dërgo kërkesë te Grootec:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
4 x kompresor me vidë 132kw gardner denver esm 132

gardner denver screw compressor capacity: 22.87 m3 per minute working pressure: 7.5 bar weight: 2800kg dimensions: L2300 x W1350 x H2000. total 4 available 1x gardner denver 132k......


Kompresor me vidë 132kw gardner denver esm 132

gardner denver 132kw manufacturing year 2013 Bvfvv0mfih operating hours 38,798 capacity 22.87 m3 per minute Weight 2800 kg working pressure 7.5 bar also possible to buy a matching ......


Mta Neptuni Net075 Ftohës Mta Neptune net075

Chiller in good condition Bzfrcd32mu......


Makinë për goditje hidraulike Muhr Und Bender hp1000 760

Pressure capacity Max. 100 t Rzi2sz0f blade width 760 mm machine weight approx. 3, 6 t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej