Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Edmund Sparer Klima und Kältetechnik GmbH

Edmund Sparer Klima und Kältetechnik GmbH nga Ampass:

Radiologisches Zentrum Alte Saline

Herr Patrick Sparer
Dorfweg 9
6070 Ampass
Austri


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
ftohës Geoclima 100KW Propan
ftohës Geoclima 100KW Propan Geoclima VHH F 225/290 HR

chiller 100 KW with heat recovery (Propan R290). Actual use for medical cooling system. Runs with 2 compressors type Frascold external heat ...

këmbyes nxehtësie 100KW
këmbyes nxehtësie 100KW Guentner GFH 067A/ 2x3-S(W)

heat exchanger type Güntner 0ywdcb0 ...

Dërgoni kërkesën për Edmund Sparer Klima und Kältetechnik GmbH :
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
ftohës Geoclima 100KW Propan Geoclima VHH F 225/290 HR

chiller 100 KW with heat recovery (Propan R290). Actual use for medical cooling system. Runs with 2 compressors type Frascold external heat exchanger necessary. Bung3vqaju......


këmbyes nxehtësie 100KW Guentner GFH 067A/ 2x3-S(W)

heat exchanger type Güntner 0ywdcb0......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153