Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

HANSTAHL MAKİNA METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

logo HANSTAHL MAKİNA METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ
logo HANSTAHL MAKİNA METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ
HANSTAHL MAKİNA METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ fund Bursa:

HANSTAHL Machinery is an innovative and leading company who serve various machines to the dealers and individual.

Herr Arda Ahmet Koç
Fındık 500 Sokak
16285 Bursa
Turqia


Video
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAKINA PENDR LIDHJE TIP GJITH DHE PROFIL
MAKINA PENDR LIDHJE TIP GJITH DHE PROFIL HANSTAHL MACHINERY B25-B30-B40 -B4HD -B50NC -B65NC ...

Different diameter options for excellent Pipe&Profile Bending Pfr27 ...

PUNORTOR HIDRAULIK HEKURI
PUNORTOR HIDRAULIK HEKURI HANSTAHL MACHINERY I65 - I85

HYDRAULIC IRON WORKER I-65 . CONTACT FOR US MORE INFORMATION Gx0atg ...

Dërgo kërkesë te HANSTAHL MAKİNA METAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAKINA PENDR LIDHJE TIP GJITH DHE PROFIL HANSTAHL MACHINERY B25-B30-B40 -B4HD -B50NC -B65NC ...

Different diameter options for excellent Pipe&Profile Bending Pfr27......


PUNORTOR HIDRAULIK HEKURI HANSTAHL MACHINERY I65 - I85

HYDRAULIC IRON WORKER I-65 . CONTACT FOR US MORE INFORMATION Gx0atg......Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej