Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Limpieza de tubos Navarro, S.L. fund San Juan de Alicante:

En Limpiezas de Tubos Navarro realizamos limpiezas de tuberías de manera profesional.

Herr Carlos Navarro
C/Cañaret 14, 1ºD
03550 San Juan de Alicante
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Filtrat e rërës me ujë të kripur
Filtrat e rërës me ujë të kripur

Sand filters for salt water. Buhb0zrain 59m3 each tank prepared for cleaning with air and pressurized water. Occasion, unused. ...

Depozitat
Depozitat

Tanks prepared for agitator. Qb80iu3 Each one has a capacity of 20 thousand liters. Unused, unused. ...

Tubacionet
Tubacionet

Stainless steel pipes and fittings, tees and elbows, Superdumplex. Over 10 or 15 tons. Gx28xgqfi ...

Dërgo kërkesë te Limpieza de tubos Navarro, S.L.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Filtrat e rërës me ujë të kripur

Sand filters for salt water. Buhb0zrain 59m3 each tank prepared for cleaning with air and pressurized water. Occasion, unused.......


Depozitat

Tanks prepared for agitator. Qb80iu3 Each one has a capacity of 20 thousand liters. Unused, unused.......


Tubacionet

Stainless steel pipes and fittings, tees and elbows, Superdumplex. Over 10 or 15 tons. Gx28xgqfi......


Pompa me presion të lartë

Superdumplex high pressure pumps for salt water. Pamzx 3 sets of 450 kw with pressure pump motor and turbocharger. Occasion, unused.......


Filtrat e fishekëve

Cartridge filters, 4 units prepared for salt water. Unused, unused. Buhcjdjoj7......


Valvola

Pneumatic and manual valves of 200 diameter and 6 and 8 inches. Approximately 15 units superdumplex, unused. Hdsalcd......


Tubacionet

Fiberglass pipes Buhcmvxr0j......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej