Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Herndler nga Pettenbach:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Florian Herndler
Enengl 1
4643 Pettenbach
Austri


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Sistem ngrohjeje
Sistem ngrohjeje

Oil heating 600KW, very good condition-run until dismantled. Ideal for emergency heating - biomass. Ideal for grain-manure drying and traile ...

Traktor Top Unimog 130 KW
Traktor Top Unimog 130 KW

Front PTO incl. cooling 1000min and 540/m. DC 8 speed reversing gearbox UG 100, Telligent gear shift. Permanent four-wheel drive with lockab ...

Dërgoni kërkesën për Herndler:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Sistem ngrohjeje

Oil heating 600KW, very good condition-run until dismantled. Ideal for emergency heating - biomass. Ideal for grain-manure drying and trailer drying. Best suitable for hall heatin......


Traktor Top Unimog 130 KW

Front PTO incl. cooling 1000min and 540/m. DC 8 speed reversing gearbox UG 100, Telligent gear shift. Permanent four-wheel drive with lockable longitudinal differential. Downshift ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153