Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Aperam Services & Solutions Germany fund Haan:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Erkan Arslan
Aperam Allee 1
42782 Haan
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisjet e filtrimit të ftohësit
Pajisjet e filtrimit të ftohësit FAUDI Filtersysteme GmbH Coolant filtration equipment

The coolant filtration equipment was procured for a clear wet grinding in grain 80 – 400. The filtration equipment should separate the oil ...

Dërgo kërkesë te Aperam Services & Solutions Germany:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisjet e filtrimit të ftohësit FAUDI Filtersysteme GmbH Coolant filtration equipment

The coolant filtration equipment was procured for a clear wet grinding in grain 80 – 400. The filtration equipment should separate the oil from the swarf. Suzumc Output product r......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej