Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LLC "Baltic Bearing Company - Riga" fund Riga:

Baltic Bearing Company - Riga produce bearings since 2014.

Herr Vitalii Micherevslii
Traleru iela 2C
1030 Riga
Letonia


Video
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë bluarje CNC
Makinë bluarje CNC WUXI MACHINE TOOLS CO., LTD 3MK1620

1. Equipment’s purpose: 1.1. 3MK1620 designated for the pregrinding of raceways at outer rings of spherical roller bearings. The Equipment i ...

Makinë bluarje CNC
Makinë bluarje CNC WUXI MACHINE TOOLS CO., LTD 3MK1620/1

1. Equipment’s purpose: 1.1. 3MK1620/1 designated for the crisscross grinding (cup grinding wheel method – cup wheel abrasive stone rotates ...

Dërgo kërkesë te LLC "Baltic Bearing Company - Riga":
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë bluarje CNC WUXI MACHINE TOOLS CO., LTD 3MK1620

1. Equipment’s purpose: 1.1. 3MK1620 designated for the pregrinding of raceways at outer rings of spherical roller bearings. The Equipment is a best solution for large-scale manufa......


Makinë bluarje CNC WUXI MACHINE TOOLS CO., LTD 3MK1620/1

1. Equipment’s purpose: 1.1. 3MK1620/1 designated for the crisscross grinding (cup grinding wheel method – cup wheel abrasive stone rotates perpendicular to the raceway) of raceway......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej