Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IUSYS fund Mozelos:

Since 2010, IUSYS has been helping its customers to ensure greater added value in quilting - making constant progress possible and driving truly positive change.

IUSYS is a manufacturer of textile machinery for quilting and back quilting, namely in the mattress and duvet sector, with the main commitment to invent and reinvent strategies for quilting with higher quality and efficiency.

Herr Bruno Dolores
Rua Fundão 190
4535 Mozelos
Portugalia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë jorganizimi dyshekësh
Makinë jorganizimi dyshekësh IUSYS IUSYS 421a

IUSYS 421a - Mattress Quilting Machine Benefits of the Machine: - Enables excellent quilting even at 100mm height, without generating plea ...

Dyshek Makineri me gypa me shumë gjilpërë
Dyshek Makineri me gypa me shumë gjilpërë IUSYS IUSYS M301

IUSYS M301 - Mattress Multi-Needle Quilting Machine Benefits of the Machine: - Centralizes the top panel, allowing not only the exact adju ...

Makinë për ngjeshje, palosje dhe rrotullim
Makinë për ngjeshje, palosje dhe rrotullim IUSYS IUSYS PR210

IUSYS PR210 - Automatic Mattress Wrapping, Compressing, Folding and Rolling Machine Pressure plate size: 2070mm*2400mm Max Pressure: 100T M ...

Dërgo kërkesë te IUSYS:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë jorganizimi dyshekësh IUSYS IUSYS 421a

IUSYS 421a - Mattress Quilting Machine Benefits of the Machine: - Enables excellent quilting even at 100mm height, without generating pleats; - Ability to surpass the mark of 30 ......


Dyshek Makineri me gypa me shumë gjilpërë IUSYS IUSYS M301

IUSYS M301 - Mattress Multi-Needle Quilting Machine Benefits of the Machine: - Centralizes the top panel, allowing not only the exact adjustment to the desired measure, but the h......


Makinë për ngjeshje, palosje dhe rrotullim IUSYS IUSYS PR210

IUSYS PR210 - Automatic Mattress Wrapping, Compressing, Folding and Rolling Machine Pressure plate size: 2070mm*2400mm Max Pressure: 100T M3urqny Mattress Max. Size: 2300*2100*400......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej