Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Monta-Rent Bouwlogistiek BV fund Beverwijk:

verhuur en verkoop van 10 tm kranen en bijbehorende hulpmiddelen

Herr Sander van Woesik
Duiveland 4
1948 RB Beverwijk
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Robot qelqi Winlet 350
Robot qelqi Winlet 350 Winlet 350 Glasrobot

This self-propelled WINLET 350 glass robot is particularly suitable for the transport and assembly of glass and glass-framed frames. The 4 h ...

Montalift 193 S
Montalift 193 S Montalift 193 S

MONTALIFT 193 S rapid mounting 10 tm tower crane on tandem-axle trailer: - 22 m jib length - 15 m hook height - maximum capacity 1,200 kg - ...

Potain HD 14 C
Potain HD 14 C Potain HD 14 C

POTAIN HD 14 C stationary quick erect tower crane - jib length 22 m - hook height 18 m - maximum capacity 1,500 kg x 10.5 m - on maximum fli ...

Dërgo kërkesë te Monta-Rent Bouwlogistiek BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Robot qelqi Winlet 350 Winlet 350 Glasrobot

This self-propelled WINLET 350 glass robot is particularly suitable for the transport and assembly of glass and glass-framed frames. The 4 hydraulic functions are operated stepless......


Montalift 193 S Montalift 193 S

MONTALIFT 193 S rapid mounting 10 tm tower crane on tandem-axle trailer: - 22 m jib length - 15 m hook height - maximum capacity 1,200 kg - capacity on maximum flight 400 kg - 400......


Potain HD 14 C Potain HD 14 C

POTAIN HD 14 C stationary quick erect tower crane - jib length 22 m - hook height 18 m - maximum capacity 1,500 kg x 10.5 m - on maximum flight 500 kg - power supply 400 V - radio ......


Vinç me kulla ngritëse të shpejtë Montalift 107 S Montalift 107 S mobiele snelmontage torenkraan

MONTALIFT 107 S rapid erecting tower crane on trailer Jib length 22 m Hook height 18 m Maximum capacity 1400 kg Capacity at maximum flight 500 kg 2 x 150 W lighting fixture in the ......


Vinç kullë i montimit të shpejtë Montarent Montarent M21-4WDS

Montarent M21-4WDS This mobile quick-mount tower crane is multifunctional. - electro-mechanical 4-wheel drive with 2 driving speeds and 4-wheel steering - heavy duty axles with hub......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej