Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ATIS-SMOK SP. Z O.O. fund BRZEŹNICA:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr JAKUB KWARCIAK
WIŚLANA 43
34-114 BRZEŹNICA
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shumëforma Mimac
Shumëforma Mimac Mimac MULTIFORM

Szanowni Państwo, Mamy do sprzedania z 2018 roku maszynę MIMAC MULTIFORM LINE do produkcji nadziewanych w środku ciastek. Producentem t ...

Dërgo kërkesë te ATIS-SMOK SP. Z O.O.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shumëforma Mimac Mimac MULTIFORM

Szanowni Państwo, Mamy do sprzedania z 2018 roku maszynę MIMAC MULTIFORM LINE do produkcji nadziewanych w środku ciastek. Producentem tej linii jest włoska firma MIMAC, która ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej