Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Patras Bags nga Ovrya:

Η εταιρία Patras Bags ιδρύθηκε το 1991, με αντικείμενο την παραγωγή συσκευασίας.

Frau OLYMPIA PIPILI
Ilias 7
26500 Ovrya
Greqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë për rrotullim letre
Makinë për rrotullim letre ATLAS machine sheeter Jangeberg CONVO 14

machine sheeter Jangeberg CONVO 14 with peripherals and auxiliaries Buvrh02btl ...

Dërgoni kërkesën për Patras Bags:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë për rrotullim letre ATLAS machine sheeter Jangeberg CONVO 14

machine sheeter Jangeberg CONVO 14 with peripherals and auxiliaries Buvrh02btl......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153