Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Becker Service GmbH fund Ratingen:

Die Becker GmbH vertreibt als Handelsvertretung mit Alleinvertriebsrecht seit 60 Jahren Kunststoffverarbeitungsmaschinen eines Weltmarktführers im Großraum NRW. Zu den Hauptaufgaben gehören das Ausführen von Servicearbeiten aller Art und der Vertrieb von Gebrauchtmaschinen weltweit.

Herr Hansjürgen Becker Dr.
Halskestr. 5a
40880 Ratingen
Gjermani


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për formimin e vakumit
Makinë për formimin e vakumit Illig RV 53

Quotation for second-hand machine Illig vacuum forming machine RV 53, # 250, 1988 Illig vacuum forming machine of the type RV 53, basic mac ...

Makinë për formimin e vakumit
Makinë për formimin e vakumit Illig RV 53

Quotation for second-hand machine Illig vacuum forming machine RV 53, # 164, 1988 Illig vacuum forming machine of the type RV 53, basic mac ...

Makinë për formimin e pllakave
Makinë për formimin e pllakave Illig UA 100 Ed

Second-hand machine offer Illig vacuum forming machine UA 100 Ed, # 462, year 1993, WE 1103 Illig vacuum forming machine type UA 100 Ed, b ...

Dërgo kërkesë te Becker Service GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për formimin e vakumit Illig RV 53

Quotation for second-hand machine Illig vacuum forming machine RV 53, # 250, 1988 Illig vacuum forming machine of the type RV 53, basic machine with following additional equipment......


Makinë për formimin e vakumit Illig RV 53

Quotation for second-hand machine Illig vacuum forming machine RV 53, # 164, 1988 Illig vacuum forming machine of the type RV 53, basic machine with following additional equipment......


Makinë për formimin e pllakave Illig UA 100 Ed

Second-hand machine offer Illig vacuum forming machine UA 100 Ed, # 462, year 1993, WE 1103 Illig vacuum forming machine type UA 100 Ed, basic machine with the following addition......


Formoni, mbushni dhe vulosni makinerinë Illig FS 31

Quotation for second-hand machine Illig form-, filling- and sealing machine FS 31, machine number: 186, WE 971 Illig form-, filling- and sealing machine type FS 31, basic machine ......


Makinë për formimin e vakumit UA 200/4 g P Illig UA 200/4g P

Illig vacuum forming machine of the type UA 200/4 g P, basic machine with following additional equipment: - 2-cylinder plug assist with 4 synchronized racks, remote adjustme......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej