Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

CNCMILLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ SP. K

logo CNCMILLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ SP. K
logo CNCMILLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ SP. K
CNCMILLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ SP. K nga Poznań:

CNC Milling Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością, sp. k.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
Tel. +48 534 011 445
Tel. +48 690 020 610
www.cncmilling.pl
biuro@cncmilling.pl
KRS: 0000467896
NIP: 779-241-45-18

Herr Mateusz Będziński
Romana Maya, 1
61-371 Poznań
Poloni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mulliri CNC MIKRON VC-750 Heidenhain
Mulliri CNC MIKRON VC-750 Heidenhain MIKRON VC-750

BRAND: Mikron YEAR: 2001 MODEL: VC 750 DRIVER BRAND: Heidenhain 426 (extended version - has 208,209,230 cycles and many others, i.e. in high ...

Dërgoni kërkesën për CNCMILLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ SP. K:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mulliri CNC MIKRON VC-750 Heidenhain MIKRON VC-750

BRAND: Mikron YEAR: 2001 MODEL: VC 750 DRIVER BRAND: Heidenhain 426 (extended version - has 208,209,230 cycles and many others, i.e. in higher versions). PROBE BRAND: Renishaw GIND......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153