Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Teknomatic Trade SRL fund Brasov:

Teknomatic Trade SRL has an experience of over 25 years in the field of industrial ice cream machinery by selling, installing and maintaining various international machinery brands.

Herr Emil Buse
Sos. Cristianului 11
500053 Brasov
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Doseri i tortës së akullores
Doseri i tortës së akullores Teknomatic

TEKNOMATIC automatic decorated round cake doser and filling machine is designed to fill round bulks, with a capacity from 2 to 4 lt approx. ...

Frigorifer i vazhdueshëm i akullores
Frigorifer i vazhdueshëm i akullores Mark GM300

Good working used Mark GM 300 ice cream freezer of up to 300 lt/h of ice cream. Phdzn All electrical plant tested and working normaly. No fr ...

Dërgo kërkesë te Teknomatic Trade SRL:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Doseri i tortës së akullores Teknomatic

TEKNOMATIC automatic decorated round cake doser and filling machine is designed to fill round bulks, with a capacity from 2 to 4 lt approx. Working in-line with continuous ice-cre......


Frigorifer i vazhdueshëm i akullores Mark GM300

Good working used Mark GM 300 ice cream freezer of up to 300 lt/h of ice cream. Phdzn All electrical plant tested and working normaly. No freon charge. Available to charge R449 at ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej