VESHËT KUTI I VLEFSHËM-Lundër-JUMBO-LISEC LISEC ESL-60/30 EF

2006
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Kolonia Dąbrowa 11-18, 21-480 Okrzeja, PL
vend

MACHINE DATA

lloj makine
VESHËT KUTI I VLEFSHËM-Lundër-JUMBO-LISEC
prodhues
LISEC
Model
ESL-60/30 EF
Viti i prodhimit
2006
kusht
gati për përdorim

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Kolonia Dąbrowa 11-18, 21-480 Okrzeja, PLPoloni
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3713720
Rifreskimi i fundit
në 11.04.2018
parë
28541 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

GLASS CUTTING TEABLE-Float -JUMBO-LISEC -2006R
Bby0w7lvvy


SELLERS

GMT PROFI Wioletta Rybkowska

Personi kontaktues:Herr Henryk Rybkowski

Kolonia Dąbrowa 11-18

21-480 Okrzeja, Polen

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2018

10 reklama në internet

Jesteśmy firmą handlową maszynami do przemysłu szklarskiego,maszyn do produkcji szyb zespolonych, stołów do cięcia szkła oraz innych maszyn towarzyszących procesowi wytwarzania szkła izolacyjnego.
Oferujemy również serwis ,sprzedaż części zamiennych , montaże i demontaże oraz szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn firmy Lisec.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +48 602514187
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +48 602514187
  personi i kontaktit:
  Zoti Henryk Rybkowski
  ID Machine:
  A3713720 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave