Embossing dhe gdhendje makine Signature Engraving Systems 4088

8.000 EUR
EXW Çmim fiks pa përfshirë TVSH
2013
Viti i prodhimit
Display makinë
Lloji i ofertës
D - Baden-Württemberg
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Embossing dhe gdhendje makine
prodhues
Signature Engraving Systems
Model
4088
Numër serik
12101007
Viti i prodhimit
2013
kusht
sallë ekspozite

ÇMIMI DHE LOKACIONI

çmim
8.000 EUR Çmim fiks
TVSH
përjashtues
Ofrimit
EXW
vend
D - Baden-Württemberg
thirrje

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3331175
Rifreskimi i fundit
në 27.11.2017
parë
12829 përshtypjet

PËRSHKRIM

Embossing and engraving machine type 4088
incl. heating element and embossing tool for stamping
including various bits for engraving
X - y axis movement: 30,48 x 33,02 cm
Z axis movement: 2.54 cm
incl. driver and control software for Windows computers

Jck9euph
Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


DOKUMENTET

PDF dokument

SELLERS

Herzer Interflex GmbH

Personi kontaktues:Herr Jürgen Herzer

Hildebrandstr. 20-22

76227 Karlsruhe, Deutschland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2014

3 reklama në internet

Komplettanbieter für die Industriebuchbinderei und das Handwerk.

SEND Enquiry

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0721 941770
  faks: 0721 9417722
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0721 941770
  personi i kontaktit:
  Zoti Jürgen Herzer
  ID Machine:
  A3331175 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 0721 9417722
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave