BZ 57 rimorkio tramvaj VEB Waggonfabrik Goztha BZ 57 . Zweiführung

1950
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Ostendstrasse 13 E, 64319 Pfungstadt, DE
vend

MACHINE DATA

lloj makine
BZ 57 rimorkio tramvaj
prodhues
VEB Waggonfabrik Goztha
Model
BZ 57 . Zweiführung
Viti i prodhimit
1950
kusht
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Pfungstadt, GjermaniGjermani
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3739370
Rifreskimi i fundit
në 05.05.2018
parë
25154 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

Article number: MA 994
Manufacturer: VEB Waggonfabrik Gotha / Lev - VEB Lokomotivbau Hennings village
Type: BZ 57 - two leadership
Year: 1957
Length [m]: 10.9 bulkhead / total length 12 m
Width [m]: 2.2
Height [m]: 3.115
Weight (kg]: 8400)
Bcajtg2h9k
Seats: 22
Standing passengers: 83
Axles: 2
Doors: 4 doors
Other: documentation

Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.


SELLERS

Ulrich Müller Maschinenhandel

Personi kontaktues:Herr Ulrich Müller

Ostendstrasse 13 E

64319 Pfungstadt, Deutschland

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2004

102 reklama në internet

Willkommen bei Ulrich Müller Maschinenhandel – Ihr zuverlässiger und günstiger Ansprechpartner im Bereich Gebrauchtmaschinen.
Seit Juni 2016 haben wir auch alte Straßenbahnen im Angebot.

Schon 1970 fing Adam Müller in Hahn auf 250m² mit einer Bauschlosserei an. Ulrich Müller übernahm 1988 den väterlichen Betrieb. 1991 gründete Ulrich Müller die MÜLLER GmbH Metallverarbeitung. Zeitgleich gründete Ulrich Müller den ULRICH MÜLLER Maschinenhandel. 1995 wurden ca. 1000m² in Pfungstadt erschlossen, um dem wachsenden Auftragsvolumen gerecht zu werden. 2001 wurde die Kapazität erneut erweitert.

Speziell für den Maschinenhandel wurden 2004 und 2007 weitere Hallen mit mehr als 1300m² fertig gestellt. Durch die langjährige Erfahrung in der Metallverarbeitung ist Herr Müller für Sie ein kompetenter Ansprechpartner in allen Fragen rund um Gebrauchtmaschinen der Metallverarbeitung.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 06157 1570835
  faks: 06157 1570836
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  06157 1570835
  personi i kontaktit:
  Zoti Ulrich Müller
  ID Machine:
  A3739370 në Machineseeker
  Trego numrin e faksit
  faks: 06157 1570836
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave