Tools, construction materials and various stocklots

lloj

ankand online

fillim - fund

03.11.2017 00:00 - 15.11.2017 14:00

Qytet

9140 Elversele
Belgien
 
Përshkrimi i ankandit

Online auction of tools, construction and garden tools and materials and various stocklots, <br \>such as pneumatic, electrical and handtools, garden tools, automotive tools, cabinets, IT serverracks and cables, packing materials, ... due to stockliquidation. <br \>Almost all goods and materials are unused and in original packaging.

Dimatrading BVBA

Qytet

9140 Elversele
Belgjikë

kontakt

telefon: 0032 / 476 220354
personi i kontaktit: Dirk Maes
internet: Dimatrading BVBA
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave