METAALBEWERKINGSMACHINES ETTEN-LEUR

lloj

ankand online

fillim - fund

29.09.2016 12:00 - 19.10.2016 14:00

Qytet

4879 AJ Etten-Leur
Niederlande
 
Përshkrimi i ankandit

Online auction of a.o. brakes, CNC machines, milling machines, lathes, band and circular saws, punch and shears, etc. in Etten-Leur, the Netherlands.

Troostwijk Auctions

Qytet

1062XD Amsterdam
Noord-Holland Holandë

kontakt

telefon: 0031 / 206666500
personi i kontaktit: Alexander Bakkeren
internet: Troostwijk Auctions
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave